Чому варто обирати пластикові ємності від Sofi-plast?

Ми - надійні!

Наш інтернет-магазин вже три роки надає на український ринок екологічно якісні вироби з пластику за доступними цінами. За цей час ми отримали тисячі приємних відгуків від вдячних клієнтів.

У нашому каталозі представлено все, що може знадобитися власникам дачі та саду: паливні брикети і агроволокно, різного роду резервуари і ємності, все необхідне для поливу на відстанях і навіть пластиковий льох.Трохи згодом, ми додамо ці товари на сайт з актуальними цінами, а поки інформацію по продукції можна дізнатись за контактним номером телефону.

Кожен виріб, що пропонується відвідувачам на нашому сайті, витримав всі перевірки і випробування, є абсолютно безпечним для здоров'я людини і має продуманий функціонал.

Наші товари і послуги

Харчові ємності для їжі і пального представлені у нас всілякими формами та обсягами. Гнучкі резервуари призначені не тільки для технічної, а й для питної води. У нас можна замовити не тільки великі системи, але і комплектуючі до них.

Одним з головних пріоритетів нашої компанії є повне задоволення запитів наших клієнтів. Тому ми крім якісної недорогої продукції пропонуємо ще й відмінний сервіс, швидку доставку і різні варіанти оплати.

Навіть найбільші з наших товарів ми доставляємо в будь-який куточок України за кілька  днів, а по Киеву в день замовлення, якщо продукція є в наявності.

Службу доставки вибирає сам клієнт, при цьому він сам може прорахувати, скільки вона буде коштувати.

Разом із замовленням покупця ми привеземо гарантійний талон, товарну накладну і докладну інструкцію по експлуатації.

Оплату за товар можна перерахувати на картку ПриватБанку, розрахунковий рахунок або готівкою в нашому офісі. Жителі Киева можуть розплатитися готівкою з кур'єром, який доставив покупку.     

Відкривайте наш віртуальний каталог і вибирайте!

У нас ви точно знайдете те, що шукали, та ще й за досить привабливою ціною!

Залишились запитання? Телефонуйте! +38 (096) 774 70 50

або Скористайтесь формою ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ

Сертифікати якості та офіційного представництва: