Збірні пластикові ємності

У разі якщо об'єкт не дозволяє занести великий резервуар (від 500 до 30 000 літрів) цілим, інтернет-магазин SOFI-PLAST пропонує передову технологію зварювання ємностей безпосередньо всередині приміщення.

Відсутність водопостачання часто застає зненацька, це може бути аварія або проведення ремонтних робіт без попередження. Рішенням цієї проблеми буде монтаж ємності для води.

Монтаж пластикових ємностей, зварювання дна, корпусу, будь-які зварювальні шви виробляються професійними зварниками з використанням спеціального обладнання, збірні ємності однаково ефективні для експлуатації будинку і в виробничих цехах.

Наші ємності завдяки легкості збирання та розбирання можна встановлювати в будь-яких будівлях з недостатньо широким входом. Даний спосіб монтажу використовується в розвинених країнах вже понад 30 років, що дає гарантію надійності такого монтажу.

Фахівці збирають баки безпосередньо на об'єкті клієнта. Підключення здійснюється до труб, які вже є на місці і найголовніше - без необхідності зупинки виробництва.

Ми проведемо точний облік параметрів монтажу, що дозволить вибрати оптимальне рішення і врахувати:

  • Місце інсталяції
  • Габарити, розміри з'єднань
  • Температурний режим
  • Поєднання з наявним трубопроводом та іншим обладнанням

Цей метод застосовується провідними підприємствами та виробництвами, готелями, фермерами, приватними будинками у багатьох країнах.

Процес монтажу збірної пластикової ємності:

Sbor_1.jpg  

  

Sbor_3.jpg           

Sbor_4.jpg  

Sbor_5.jpg  

Sbor_6.jpg  

 Вартість  прораховується по телефону в залежності від ємності.

 Телефонуйте! +38 (096) 774 70 50

або Скористайтесь формою ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ