Дізнайтесь, на що звернути увагу при виборі пластикової ємності

Вам потрібно поливати город, зробити літній душ, перевозити воду або отрутохімікати, зберігати воду на промисловості або будівництві і багато іншого?

Ви починаєте шукати варіанти і види ємностей і всі говорять, що найкраща ємність з металу (оцинкована або нержавіюча).

Перше з чим Ви зіткнетеся, так це з ціною, яка аж надто велика на металеві ємності. І ось тут Ви починаєте шукати інші варіанти, дешевші, і знаходите пластикові ємності, але яка у них надійність і якість? 

Спробуємо розібратися з цими питаннями.

Одним з головних питань при виборі пластикової ємності є: «Не лусне ця ємність, коли в неї залити воду?» І скільки років вона буде в цілому стані. 

Відповідь на це питання наступна: все залежить від матеріалу, технології виготовлення, і умов використання ємності. 

Отже приступимо до вибору.

Як обрати пластикову ємність на багато років?

1. Ціна - не відкидайте відразу дорогі ємності, оскільки ціна сильно залежить від методу виготовлення, але якість ще більше. Тут повинен бути принцип: Сім разів відміряй, один раз відріж.

2. Метод виготовлення емності - є безшовний (ротаційне формування ) і зі швом (прес форми). Як Ви самі розумієте, ємності, виготовлені методом ротаційного формування будуть набагато міцніші і якісніші.

3. Температура використання - ємності, виготовлені методом штампування і склейки можна використовувати при температурах +5 до +30 градусів при більших чи менших температурах вони можуть ламатися.

Наші ємності, виготовлені методом ротаційного формування можуть використовуватися при температурах від -40 до +60. Отже, якщо Ви збираєтеся  використовувати ємність на вулиці, рекомендуємо вибирати тільки ємності, що виготовляються методом ротаційного формування. В іншому ж випадку після спекотного літа або після легких морозів, Ваша ємність може просто покришитись або розламатись.

4. Одно- або двошарова ємність - Ви повинні визначитися, яка ємність Вам потрібна. Різниця одно- і двошарових ємностей, виготовлених на нашому заводі в тому, що в двошарових ємностях верхній шар використовується для поглинання ультрафіолету і відповідно вода, що знаходиться в ємності під відкритим сонцем, практично не цвіте. В іншому ж (товщина стінок і міцність) : наші ємності повністю однакові.

2-sloj.jpg

5. Які рідини Ви збираєтеся зберігати в ємності. В наших ємностях забороняється зберігати спирт і бензин (всі самозаймисті рідини), але дозволяється: дизельне пальне, воду, масла, мед, отрутохімікати і багато іншого.

6. Умови використання ємності і її вигляд: горизонтальна, вертикальна, квадратна - ємності різних форм мають свої плюси і мінуси і використовуються для різних цілей, з яким Вам самим потрібно визначитися. Наприклад, для перевезення потрібно використовувати квадратні ємності, для стаціонарного використання можна використовувати як вертикальну так і горизонтальну ємність, все залежить тільки від місця установки і Ваших побажань.

7. Додаткове обладнання: при купівлі ємності Вам потрібно уточнити як Ви збираєтеся її використовувати: як наповнювати, як зливати з неї, швидкість наповнення і зливу,  автоматичний або механічний механізм наповнення ємності, і вже виходячи з цих показників вибрати додаткове обладнання. 

8. І найголовніше - гарантія, вона повинна бути. На всі наші ємності дається гарантія 1 рік при дотриманні правил встановлення і використання.

Залишились запитання? Телефонуйте! +38 (096) 774 70 50

або Скористайтесь формою Зворотнього зв'язку