Інструкція з використання пластикових ємностей

1. Завантаження і розвантаження ємності

Ємність навантажується і розвантажується тільки порожньою. При транспортуванні і зберіганні ємності потрібно встановлювати на рівну поверхню без гострих виступів і нерівностей. Під час транспортування ємність має бути надійно закріплена в кузові транспортного засобу. Люк має бути закріплений, впускні і випускні патрубки мають бути закриті.

2. Монтування ємності

Ємність потрібно встановлювати на рівну основу з габаритами не менше габаритів виробу. Площадка має витримувати вагу заповненої ємності. Дно ємності має спиратися на основу по всій площі. Забороняється спускати рідину при закритій кришці, бак має бути відкритий. Штуцер для зливу встановлюється в спеціальному місці, внизу ємності. Додаткові штуцера встановлюються тільки за згодою виробника.

 

При експлуатації ємності потрібно використовувати гнучкі з’єднання, для уникнення підвищення напруги. Підключення ємності до механізмів ( насосного обладнання) має проходити тільки через компенсатори, для уникнення впливу вібрацій на ємність.

3. Рекомендації з підземного монтування

Потрібно забезпечити рівну бетонну основу, спеціально підготовлений котлован із стінами, щоб грунт не контактував з ємністю. Якщо рівень грунтових вод вище, ніж дно бака, ємність потрібно встановити в бетонний ізоляційний колодязь.

Для фіксації ємності робиться «гарцовка»: бак наповнюється водою не більше ніж на 15 см, і робиться «гарцовка» ( із суміші цементу і піску 1:4). Одночасно рівномірно засипать і заливать водою цемент і пісок, наповнюйте ємність водою. Кожний шар «гарцовки»  має бути не більше 20 см і не нижче рівня води в ємності на 5 см.

Гарантія заводу терміном 1 рік поширюється за умови дотримання вимог транспортування, зберігання і використання ємностей, при наявності технічного паспорта на ємність. На підземний монтаж гарантія не поширюється.

При використанні ємності потрібно керуватись таблицею стійкості поліетилену до різних речовин, що є обов'язковою вимогою для забезпечення цілісності і функціональності виробу.

'

Залишились запитання? Телефонуйте! +38 (096) 774 70 50

або Скористайтесь формою ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ