Для душу

Використовуючи бак для душу тришарові, ви без проблем створите відмінний і зручний дачний літній душ сучасного типу на вашій ділянці. Вода в ній буде автоматично нагріватися під впливом сонячного світла, а зручність розташування не обмежить вас у просторі.

Необхідний для створення душу, так звана бочка для душу пластикова має квадратну форму і виготовляється в об'ємах 150 та 200 літрів. Широкі горловини забезпечують легкість його обслуговування, а пластикові стіни дають можливість легко підключити до нього розсікаючу душову лійку або душовий шланг.

Невелика вага душового бака дозволяє використовувати для монтажу душу дерев'яні або пластикові каркаси, що дуже зручно і доступно для кожного.

Для душу

Знайдено товарів: 2.

Показати 1-2 з 2 товарів

Активні фільтри

Ємність для душу 150 л

Ємність 150 л для душу тришарова. Комплектація: ємність, кришка, насадка-лійка Доставка по Україні за тарифами перевізника. Шановні клієнти! Якщо у вас виникли проблеми при оформленні замовлення, зв'яжіться з нами по телефону +38 (096) 774 70 50 або скористайтесь формою ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ.

Ціна 650,00 ₴
Докладніше
Обмежена кількість

Ємність для душу 200 л

Ємність 200 л для душу тришарова. Комплектація: ємність, кришка, насадка-лійка Доставка по Україні за тарифами перевізника. Шановні клієнти! Якщо у вас виникли проблеми при оформленні замовлення, зв'яжіться з нами по телефону +38 (096) 774 70 50 або скористайтесь формою ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ.

Ціна 750,00 ₴
Докладніше
Останні товари на складі